Overzicht teams

Alblasserdam | CJG Alblasserdam | De Zeelt 2 | 2954 BH Alblasserdam
T 078 - 692 16 90 | E alblasserdam@jeugdteamszhz.nl

Binnenmaas en Strijen | Jeugdteam Hoeksche Waard | Gemeentehuis Maasdam | Sportlaan 22 | 3299 XG Maasdam
('s-Gravendeel, Heinenoord, Maasdam, Mijnsheerenland, Puttershoek, Strijen, Westmaas, Mookhoek, Strijensas)
T 088 - 123 99 25 I Contactformulier Hoeksche Waard | E info@jeugdteamhw.nl

Korendijk en Cromstrijen | Jeugdteam Hoeksche Waard | Gemeentehuis Cromstrijen | Buttervliet 1 | 3281 LK Numansdorp
(Zuid-Beijerland, Klaaswaal, Numansdorp, Goudswaard, Nieuw-Beijerland, Piershil)
T 088 - 123 99 25 I Contactformulier Hoeksche Waard | E info@jeugdteamhw.nl

Dordrecht Centrum | Sociaal wijkteam | Bankastraat 10 | 3312 GD Dordrecht
(Binnenstad, 19e eeuwse Schil, Lijnbaan/Noordflank, Reeland, Staart, industriegebied Staart)
T 078 221 02 00 | contactformulier Sociaal Wijkteam Dordrecht | E centrum@swtdordrecht.nl

Dordrecht Crabbehof | Sociaal wijkteam | Van Oldebarneveltplein 84-86 I 3317 ES Dordrecht
(Crabbehof/Zuidhoven)
T 078 617 00 16 | contactformulier Sociaal Wijkteam Dordrecht I E crabbehof@swtdordrecht.nl

Dordrecht Krijspijn I Sociaal wijkteam I Nassauweg 2 I 3314 JR Dordrecht
(Oud Krispijn, Nieuw Krispijn)
T 078 221 00 07 | contactformulier Sociaal Wijkteam Dordrecht I E krispijn@swtdordrecht.nl

Dordrecht Stadspolders en Dubbeldam | Sociaal wijkteam | Het Palet | Dudokplein 213A | 3315 KH Dordrecht
(Stadspolders inclusief ’t Vissertje, Dubbeldam, Klein Dubbeldam, De Hoven, buitengebieden t/m Kop van ’t Land)
T 078 221 02 01 | contactformulier Sociaal Wijkteam Dordrecht | E stadspolders-dubbeldam@swtdordrecht.nl

Dordrecht Sterrenburg | Sociaal wijkteam | Dalmeijerplein 80 | 3318 DA Dordrecht
(Sterrenburg)
T 078 221 00 05 | contactformulier Sociaal Wijkteam Dordrecht I E sterrenburg@swtdordrecht.nl

Dordrecht Wielwijk | Sociaal wijkteam I Admiraalsplein 413 | 3317 BK Dordrecht
(Wielwijk, industriegebied West, buitengebieden t/m Willemsdorp)
T 078 221 00 03 | contactformulier Sociaal Wijkteam Dordrecht | E wielwijk@swtdordrecht.nl

Gorinchem | Jeugdteam I Stadhuis Gorinchem | Stadhuisplein 1 | 4205 AZ Gorinchem
(Gorinchem, Dalem)
T 088 - 892 88 93 | E gorinchem@jeugdteamszhz.nl

Giessenlanden | Sociaal team | Groeneweg 33 | 4223 Hoornaar
(Arkel, Giessenburg, Hoogblokland, Hoornaar, Noordeloos, Schelluinen, Giessen-Oudekerk)
T 0183 - 58 39 17 | E giessenlanden@jeugdteamszhz.nl

Hardinxveld-Giessendam | Sociaal team | Gemeentehuis Hardinxveld-Giessendam I Raadhuisplein 1 | 3371 AS Hardinxveld-Giessendam
T 0184 - 67 44 10 | E hardinxveldgiessendam@jeugdteamszhz.nl

Hendrik-Ido-Ambacht | CJG jeugdteam I Cascade | Hoge Kade 50 | 3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
T 078 - 682 24 16 | E h.i.ambacht@jeugdteamszhz.nl

Molenwaard | Sociaal team | Kerkstraat 39 I 2971 AK Bleskensgraaf (alleen postadres)
(Bleskensgraaf, Brandwijk, Goudriaan, Molenaarsgraaf, Ottoland, Oud-Alblas, Wijngaarden, Groot-Ammers, Langerak, Nieuwpoort, Streefkerk, Waal, Nieuw-Lekkerland, Kinderdijk)
T 140184 | E molenwaard@jeugdteamszhz.nl

Oud-Beijerland | Jeugdteam Hoeksche Waard | Thielmonde 24 | 3261 VG Oud-Beijerland
T 088 - 123 99 25 I Contactformulier Hoeksche Waard | E info@jeugdteamhw.nl

Papendrecht | CJG jeugdteam | Veerweg 127 | 3351 HC Papendrecht
T 078 - 615 47 41 | E papendrecht@jeugdteamszhz.nl

Sliedrecht | Sociaal team | Nicolaas Beetsstraat 2-6 | 3362 TT Sliedrecht
T 0184 - 42 05 39 | E cjg@sociaalteamsliedrecht.nl

Zederik en Leerdam | Sociaal team I Gemeentehuis Zederik | Prinses Marijkeweg 1 | 4231 BP Meerkerk
Gemeentehuis Leerdam | Dr. Reilinghplein 1 | 4141 DA Leerdam
(Zederik, Leerdam, Kedichem, Oosterwijk, Schoonrewoerd, Ameide, Hei – Boeicop, Leerbroek, Lexmond, Meerkerk, Nieuwland & Tienhoven)
T 0800 - 5016 | E zederik.leerdam@jeugdteamszhz.nl

Zwijndrecht | CJG jeugdteam | Gemeentehuis Zwijndrecht | Raadhuisplein 3 | 3331 BT Zwijndrecht
T 078 770 81 81 | E zwijndrecht@jeugdteamszhz.nl

INFO@JEUGDTEAMSZHZ.NL  |  T 088 892 89 00  |  DISCLAIMER